Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  Офіційні видання Міністерства юстиції України

  "ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ"

   

   Передплатні індекси

   

  "Офіційний вісник України" в журнальній формі: передплатний індекс-40433.

  "Офіційний вісник України" електронний варіант (на СD-диску): передплатний індекс-48345,

   

  Міністерство юстиції України видає бюлетень "Офіційний вісник України" відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року №1207 "Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України".

   

  Указом Президента України від 10 червня 1997 року № 503 "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності "Офіційному віснику України" надано статус офіційного друкованого видання, у якому підлягають оприлюдненню державною мовою акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.

   

  Офіційний вісник України включає в себе всі повні тексти поточного законодавства України, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України. Два рази на тиждень на Вашому робочому столі:

   

  • Закони України та інші акти Верховної Ради України.
  • Укази та Розпорядження Президента України.
  • Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України.
  • Акти Конституційного Суду України.
  • Нормативно-правові акти Національного банку України.
  • Нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України.
  • Рішення міністерства юстиції України про скасування державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади
  • Регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України
  • Міжнародні договори України, що набрали чинності; Європейські конвенції
  • Рішення Європейського суду з прав людини
  • Додаткова інформація
  • Резолютивна частина постанови суду про визнання нормативно-правового акта незаконним або таким,що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, і про визнання його нечинним
  • Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі щодо оскарження нормативно-правового акта

   

  Детальніша інформація про "Офіційний вісник України", зміст номерів та повні тексти нормативно-правових актів і законів, розміщених в бюлетені, приведені на веб-сайті: (http://ovu.com.ua/). 


   

                                                       "БЮЛЕТЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ"

  Передплатний індекс - 22670 

   

  Журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» – офіційне загальнодержавне науково-практичне фахове видання, яке друкується з 1999 року.

    Це справжній путівник юридичної думки. У виданні публікуються цікаві наукові дослідження, рецензії, висвітлюються найгостріші юридичні проблеми. Особливістю журналу є поєднання теоретичних основ права з практикою застосування українського законодавства.

    На сторінках Бюлетеня висвітлюється діяльність служб, які координуються Міністерством юстиції України, публікуються актуальні матеріали у рубриках «Нотаріат: теорія і практика», «Безоплатна правова допомога в Україні», «Пенітенціарна служба», «Юридична консультація», «Актуальне інтерв’ю». З сучасними дослідженнями у галузях конституційного, сімейного, екологічного, адміністративного, фінансового, кримінального, міжнародного права читачів традиційно ознайомлює рубрика «Юридична думка».

     Бюлетень є тим професійним виданням в системі органів юстиції, яке поширює правові знання серед населення та підвищує професійний рівень фахівців у галузі права, створює потужний простір правової інформації. Це майданчик для спілкування юридичної спільноти, який забезпечує діалог між органами юстиції і громадськістю.

     Наказом Міністерства освіти і науки України № 747 від 13.07.2015 журнал внесено до Переліку фахових видань України у галузі юридичних наук.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту