Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  27-09-2018, 06:55

  #СтопБулінг: ІНФОРМАЦІЯ ВАЖЛИВА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ


  #СтопБулінг: ІНФОРМАЦІЯ ВАЖЛИВА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

   

  Інформація щодо протидії булінгу важлива не тільки для дітей, а й для вчителів. У цьому переконалися фахівці юстиції, отримавши запрошення від Сумської загальноосвітньої школи № 18 взяти участь в проведенні розширеного засідання методичного об’єднання класних керівників.

  Виступаючи перед педагогами – людьми, від яких залежить комфорт та безпека шкільного середовища, фахівці юстиції, окрім негативних наслідків булінгу психологічного характеру, звернули увагу й на кримінальну відповідальність за умисне нанесення тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень, яка наступає з 14 років, і яка передбачає покарання у вигляді обмеження чи навіть позбавлення волі.

   «#СтопБулінг – не одноденна кампанія, а серйозна робота, адже підготовлено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», яким передбачено суттєві зміни, – говорить очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун. - Щоденна робота спеціалістів юстиції в цьому напрямку направлена на формування у дітей негативного ставлення до жорстокості в дитячому середовищі та чіткого механізму протидії цьому явищу».

  Не зайвою для вчителів була й інформація про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», який є надійним путівником у правовому полі, допомагає віднайти відповіді на багато актуальних питань.

  Зупинимо булінг разом!

  #СтопБулінг: ІНФОРМАЦІЯ ВАЖЛИВА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

  #СтопБулінг: ІНФОРМАЦІЯ ВАЖЛИВА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

   

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту