Ірина Свистун, 
начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області
 • Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

 • Головне управління юстиції в Сумській області Ad impossibilia lex non cogit
  Закон не вимагає неможливого
  21-01-2016, 14:49

  15 березня 2016 року відбулася передача відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області Головному управлінню Національної поліції у Сумській області транспортного засобу – автобуса MAN FORTUNA для забезпечення роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми».

  Даний транспортний засіб постановою Ковпаківського районного суду конфісковано на користь держави. На виконання рішення суду проведено виконавчі дії щодо опису й арешту автобуса, його оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох еленктронних торгів, автобус MAN FORTUNA не було реалізовано. Після чого було розміщено інформацію щодо цьогомайна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 11.03.2016 року комісією у скаладі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» автобус МАН Фортуна вирішено передати Головному управлінню Національної поліції в Сумській області.  


  27 квітня 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача 9 транспортних засобів на суму 1 402 768,87 грн. у зону АТО військовим частинам, а саме: військовій частині А1376; військовій частині – польова пошта В1060; батальйону спеціального призначення «Донбас» в/ч 3057.

  Дані транспортні засоби рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 22.04.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» 9 транспортних засобів на суму 1 402 768,87 грн. вирішено передати у зону АТО військовим частинам, а саме: військовій частині А1376; військовій частині – польова пошта В1060; батальйону спеціального призначення «Донбас» в/ч 3057.

   

  31.05.2016  до Дня захисту дітей Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області передано 20 суконь Сумському центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.

  Дане майно постановою Ковпаківського районного суду конфісковано на користь держави. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох еленктронних торгів, сукні не були  реалізовані. Після чого було розміщено інформацію щодо цьогомайна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. Після чого, комісією у скаладі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» 20 суконь вирішено передати Сумському центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.  

   

  14 червня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача 7 транспортних засобів на суму 1 573 788,76 грн. у зону АТО військовим частинам, а саме: 5 автомобілів батальйону спеціального призначення «Донбас» в/ч 3057 та 2 автомобіля Роті патрульної служби поліції особливого призначення «Суми» ГУНП в Сумській області.

  Дані транспортні засоби рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 01.06.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» 7 транспортних засобів на суму 1 573 788,76 грн.  вирішено передати у зону АТО військовим частинам, а саме: 5 автомобілів батальйону спеціального призначення «Донбас» в/ч 3057 та 2 автомобіля Роті патрульної служби поліції особливого призначення «Суми» ГУНП в Сумській області.

   

  16 серпня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача 3 транспортних засобів на суму 309 884,54 грн. дитячим будинкам сімейного типу, а саме: дитячому будинку сімейного типу родини Медведєва Ігоря Миколайовича та Медведєвої Тамари Миколаївни, дитячому будинку сімейного типу Бірук Олександра Миколайовича та Бірук Оксани Іванівни та дитячому будинку сімейного типу Феркаляка Павла Дмитровича та Феркаляк Тетяни Михайлівни.

  Дані транспортні засоби рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 22.04.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» 3 транспортних засоби на суму 309 884,54 грн. вирішено передати дитячим будинкам сімейного типу, а саме: дитячому будинку сімейного типу родини Медведєва Ігоря Миколайовича та Медведєвої Тамари Миколаївни, дитячому будинку сімейного типу Бірук Олександра Миколайовича та Бірук Оксани Іванівни та дитячому будинку сімейного типу Феркаляка Павла Дмитровича та Феркаляк Тетяни Михайлівни.

   

  17 серпня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача 1 транспортного засобу на суму 93066,46 грн. дитячому будинку сімейного типу, а саме: прийомній сім’ї родини Ракульцева Михайла Олександровича та Ракульцевої Олени Вячеславівни.

  Дані транспортні засоби рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 22.04.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» 1 транспортний засіб на суму 93 066,46 грн. вирішено передати прийомній сім’ї родини Ракульцева Михайла Олександровича та Ракульцевої Олени Вячеславівни.

   

  05 вересня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача дизельного палива в кількості 608л та бензину А-92 в кількості 3233,4л Головному управлінню Національної поліції в Сумській області.

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями майна. 19.08.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати Головному управлінню Національної поліції в Сумській області.

   

  12 вересня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача одного транспортного засобу Головному управлінню Національної поліції в Сумській області.

  Дане майно рішенням суду конфісковано на користь держави. На виконання рішення суду проведено виконавчі дії щодо опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, автомобіль не було реалізовано. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями майна. 19.08.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати Головному управлінню Національної поліції в Сумській області.

   

  16 вересня 2016 року відбулася передача відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області конфіскованого майна, а саме: заготовок дубових, годинників, пультів дистанційного керування, спідниць, автомобільних антен, курток, спортивних костюмів, шуб жіночих, суконь, штанів жіночих, ременів чоловічих, шкарпеток, вентиляційних систем, жорстких дисків, жакетів, плащів, біжутерії, босоніжок, туфель жіночих, мобільних телефонів, деталів пам'ятників, турбохолодильника, гідрозамків, пластмасових збірних моделів, книжок, запальничок, візитниць, кепок бейсболок, туристичних килимків, автомобільних тримачів запобіжників, амортизаційних стойок, жилетів жіночих, маршрутизаторів, фотокамери, навігаційної системи дитячому будинку сімейного типу родини Медведєва Ігоря Миколайовича та Медведєвої  Тамари Миколаївни, Військовій частині – польова пошта В0676, Сумському відділенню Українського фонду правоохоронних органів «Правозахист», дитячому будинку сімейного типу сім”ї Примака Ігоря Васильовича та Примак Орисі Миколаївни, Благодійному фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області «Соцінвест», Благодійній організації громадському фонду «Суми», Сумському центру соціально-психологічної реабілітації дітей області, Комунальній установі Сумської обласної ради Лебединському психоневрологічному інтернату, Військовій частині 3022 Національної гвардії України.

  Дане майно рішенням суду конфісковано на користь держави. На виконання рішення суду проведено виконавчі дії щодо опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, майно не було реалізовано. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з питань реалізації  арештованого  державними виконавцями майна. 19.08.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати вищевказаним отримувачам.

   

  11 жовтня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача 6 транспортних засобів на суму 861 625,77 грн. Окремому загону спеціального призначення «АЗОВ»  військової частини 3057 Національної гвардії України.

  Дані транспортні засоби рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 19.08.2016 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, органу державної податкової служби та фінансового органу на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» 6 транспортних засобів вирішено передати Окремому загону спеціального призначення «АЗОВ»  військової частини 3057 Національної гвардії України.


  30 грудня 2016 року відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулася передача планшетів Apple I Pad mini різних моделей та модифікацій в кількості 16 шт. та мобільних телефонів Apple iPhone в кількості 55 шт. Головному управлінню Національної поліції в Сумській області; професійний автомобільний відео-регістратор для легкових, вантажних автомобілів та автобусів військовій частині 3022 Національної Гвардії України; шнури між блочні з’єднувальні чорні в кількості 50 шт. та різьбові з’єднання двосторонні латунні в кількості 600 шт. Благодійній організації «Координаційна рада молодих юристів Сумщини».

  Дане майно рішенням суду конфісковано на користь держави. На виконання рішення суду проведено виконавчі дії щодо опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, майно не було реалізовано. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями майна. 19.12.2016 року комісією на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати Головному управлінню Національної поліції в Сумській області, військовій частині 3022 Національної Гвардії України, Благодійній організації «Координаційна рада молодих юристів Сумщини».

   

  12 травня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувалось питання щодо знищення конфіскованого майна, яке підлягає знищенню відповідно до законодавства України, питання щодо безоплатної передачі майна, яке пройшло процедуру реалізації. Також вирішувалось питання щодо безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна.

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 12.05.2017 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно ГО «Координаційна рада осіб з інвалідністю Сумської області» та ГО «Самаритяни Сумщини».

   

  03 серпня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувалось питання щодо безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна (книги, штори для ванної кімнати).

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна.

  03.08.2017 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно Спортивному клубу інвалідів «Фенікс» та ГО «Координаційна рада осіб з інвалідністю Сумської області».

  18 жовтня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувалось питання щодо знищення конфіскованого майна, яке підлягає знищенню відповідно до законодавства України, питання щодо безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна (одяг, пальне, резистори, автомобіль).

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна.

  18.10.2017 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно Свеському психоневрологічному інтернату, Спортивному клубу інвалідів «Фенікс», Конотопському дитячому будинку-інтернату, ГО «Координаційна рада осіб з інвалідністю», БО «МБФ «Небайдужа Україна», Атинському психоневрологічному інтернату,  ГУ НП у Сумській області.

  12 грудня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувалось питання щодо безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна (автомобілі, пальне, постільна білизна, тканина в рулонах, книги, чоботи, шуби, електричні з’єднувачі, шапки).

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 12.05.2017 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно Білопільському дитячому будинку-інтернату, Сумському центру соціально-психологічної реабілітації дітей області, БО «Координаційна рада молодих юристів Сумщини», ГО «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс», Конотопському дитячому будинку-інтернату, Штепівській загальноосвітній школі-інтернат Лебединського району, Атинському психоневрологічному інтернату, Сумському геріатричному пансіонату для ветеранів війни та праці, Українській православній церкві Київського патріархату, ГО «Всеукраїнський центр медіації», ГУНП в Сумській області, БО «Громадський фонд «СУМИ», Громадському руху «Оновлене місто» («ГРОМ»), БО «Благодійний фонд Губського».

  02 березня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувались питання щодо безоплатної передачі майна, знищення конфіскованого майна та безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна, (автомобілі, електричні прилади).

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 02.03.2018 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно Атинському психоневрологічному інтернату, Батальйону спеціального призначення Національна гвардія України ВЧ №3057 «ДОНБАС», прийомній сім’ї Кардаш, Сумському обласному військовому комісаріату, ГО «Патріоти Сумщини.

   

  23 травня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувались питання щодо безоплатної передачі майна, знищення конфіскованого майна та безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна, (автомобілі, автомобільні комплектуючі, пальта, годинники).

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 02.03.2018 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно військовій частині А1736, прийомній сім’ї Калініченко, військовій частині А0563, військовій частині А0515, прийомній сім’ї Нестеренко, спортивному клубу інвалідів «Фенікс», дитячому будинку сімейного типу родини Овчарук, ГО «Всеукраїнський центр медіації».

  10 серпня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області. На даному засіданні комісією вирішувалось питання щодо безоплатної передачі майна організаціям, які подали заявки щодо отримання майна (автомобілі, пальне, електричні з’єднувачі, книги, монети, верхній одяг).

  Дане майно рішеннями суду конфісковано на користь держави. На виконання рішень суду проведено виконавчі дії щодо їх опису й арешту, оцінки та передачі на реалізацію. В процесі реалізації, шляхом проведення трьох електронних торгів, вони не були реалізовані. Після чого розміщено інформацію щодо цього майна на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна. 10.08.2018 року комісією у складі представників органу  державної виконавчої  служби, митного органу, громадських організацій,  на підставі  постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 11.07.2002 «Про затвердження Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби» та спільного наказу Міністерства юстиції України та Державної митної служби України № 1833/5/943 від 12.10.2009 «Про затвердження Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та митних органів при переданні майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним» вирішено передати майно Тростянецькій організації інвалідів, ГО «Спортивному клубу інвалідів «Фенікс», ГО «Всеукраїнський центр медіації», ГО «Простір без бар’єрів» осіб з інвалідністю Сумської області, УПЦ Білопільського району.

  Україна, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28. Тел./факс (0542) 66-19-48, 66-19-36

  © 2016 Головне територіальне управління юстиції у Сумській області
  Розробка студії «Данкор Веб» Мапа сайту